Zaloguj się aby szybciej zarządzać swoimi ogłoszeniami. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA EKOLOGICZNA DOKUMENTACJA POZWOLENIA EKOEXPERT BIAŁYSTOK Firmowe

2 tygodnie temu Usługi i firmy Białystok 26 wyświetleń

-- zł

  • img
Lokalizacja: Białystok
Cena: -- zł

Kompleksowadokumentacja środowiskowa firmy jest niezbędnym elementem zarządzaniaśrodowiskiem w firmie. EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze realizujeusługi środowiskowe na rzecz firm w zakresie sporządzania wszelkich wymaganychprzepisami prawa dokumentów środowiskowych. Przepisy o ochronnie środowiskadotyczące prowadzonej działalnościokreślają obowiązki środowiskowe firm w zakresie uzyskiwania pozwoleń orazprzygotowywania raportów środowiskowych. Firma EkoExpert w swojej ofercieproponuje kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony środowiska, włącznie zopracowywaniem dokumentów oraz reprezentowaniem firmy przed organami kontroliśrodowiskowej. Obsługa ekologiczna przez doradców środowiskowych z EkoExpertgwarantuje firmie zgodne z prawem prowadzenie działalności.

Eksperciśrodowiskowi na zlecenie przygotowują raporty środowiskowe, występują zwnioskami o pozwolenia zintegrowane, wyliczają wysokość opłat środowiskowychoraz prowadzą szkolenia dla osób odpowiedzialnych za przygotowanie sprawozdań.Szkolenia mają kompleksowy charakter, a zakres szkoleń jest indywidualniedostosowywany do potrzeb firm. Udział w szkoleniu zapewni osobomodpowiedzialnym za zarządzanie środowiskiem praktyczną wiedzę, która pozwoli naprawidłowe wyliczenie opłat środowiskowych, opłat produktowych oraz opracowaniewymaganych raportów środowiskowych oraz sprawozdań.

Współpracaekologiczna z firmą EkoExpert jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które nieposiadają doświadczenia w zakresie zarządzania środowiskiem oraz wypełnianiaobowiązków środowiskowych. Eksperci z EkoExpert od ponad 10 lat świadczą dlaswoich Klientów usługi najwyższej jakości, a dzięki nieustannemu rozwojowizapewniają każdej firmie zgodne z prawem funkcjonowanie. Kompleksowa ofertausług środowiskowych dostępne jest na firmowej stronie www.ekoexpert.com.pl oraz telefonicznieu doradców środowiskowych.