Zaloguj się aby szybciej zarządzać swoimi ogłoszeniami. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

SKUTECZNE METODY ODCHUDZANIA CDS GIŻYCKO DIETETYK PRYWATNIE CDS GIŻYCKO Firmowe

tydzień temu Dla Dziecka Giżycko 16 wyświetleń

-- zł

  • img
Lokalizacja: Giżycko
Cena: -- zł

Odchudzanie z dietetykiem w Centrum Dietetyki Stosowanejto skuteczna metoda odchudzania i poprawy stanu zdrowia. Porady dietetykówCentrum Dietetyki Stosowanej opracowane zostały w taki sposób, żeby każdy zPacjentów osiągnął zadowalające rezultaty. Dietetycy CDS w trakcie konsultacjiwykonują analizę składu ciała, układają jadłospis, który uwzględnia stanzdrowia, tryb życia oraz poziom aktywności Pacjenta.

Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej opracowująjadłospisy uwzględniające dostępność produktów w większości sklepów orazpotrzeby całej rodziny Pacjenta, dzięki czemu nie ma potrzeby przygotowywaniaoddzielnych posiłków. Profesjonalne podejście do każdego Pacjenta,zaangażowanie oraz doświadczenie dietetyków CDS oprócz oczywistych efektów wpostaci utraty wagi pozwala na jednoczesne uniknięcie ryzyka wielu chorób:cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, chorób tarczycy, wysokiego stężeniacholesterolu .

Oferta poradni CDS została opracowana w formie wygodnychpakietów, które Pacjent może zamówić przez Internet. Każdy z pakietów zapewniaopiekę dietetyka, stworzenie jadłospisu, który pozwoli osiągnąć dodatkowekorzyści zdrowotne. Pakiety dostępne są od 199zł z możliwością zakupu przezInternet. Poradnia CDS wprowadziła do oferty usługi umożliwiające diagnostykęnietolerancji pokarmowych tj. nietolerancja glutenu, nietolerancja węglowodanówczy nietolerancja białek. Centrum Dietetyki Stosowanej opracowała swoją ofertęw formie pakietów umożliwiających wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Poradniadietetyczna CDS oferuje pakiety indywidualne, pakiety rodzinne, pakiety dlasportowców oraz szkolenia, prelekcje i kursy z zakresu zdrowego żywienia. Zusług dietetyka Centrum Dietetyki Stosowanej można skorzystać rezerwującwcześniej wizytę przez Internet. Na stronie www.cds-dieta.plznajduje się aktualizowany na bieżąco kalendarz wizyt poradni CDS,umożliwiający rezerwację wizyty u dietetyka w dowolnie wybranym terminie,informacje o lokalizacji naszych gabinetów oraz lista miast, w których możnaskorzystać z porady dietetyka z Centrum Dietetyki Stosowanej. Zachęcamy dowizyt w nowo otwartym gabinecie wGiżycku przy ul. Plac Dworcowy 1. Na konsultacje z dietetykiem w Giżycku można umawiać się telefonicznie pod numerem 509 977 512.Poradnia dietetyczna CDS zlokalizowana jest w Giżycku w budynku dworca PKP. Poradniadietetyczna CDS oferuje usługi medyczne w rozsądnych cenach, wygodną formękonsultacji internetowych dla Pacjentów, którzy nie mogą pojawić się w poradni.Dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej pomogą Państwu w osiągnięciupożądanych efektów w zgodzie z Państwa stylem życia, potrzebami oraz oczekiwaniami. Więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty poradni dietetycznejznajduje się na stronie www.cds-dieta.ploraz dostępnych jest telefonicznie u naszych dietetyków pod numerem 792 930144.

Informacje dodatkowe

Stan Nowy
Typ oferty Oferuję