Zaloguj się aby szybciej zarządzać swoimi ogłoszeniami. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia. Firmowe

4 dni temu Usługi i firmy Świdnica 259 wyświetleń
Lokalizacja: Świdnica
Cena: 1 zł

Prawdziwypiec kaflowy z widocznym ogniem za szybą? Ależ tak. Tym bardziej,że ma on same zalety i żadnej wady. Nie wysusza nadmiernie-jakkominek-powietrza, a więc nie przyczynia się do uciążliwegowysychania błony śluzowej jamy ustnej i drapania w gardle, niewywołuje chronicznego kaszlu i duszenia się, nie osłabiaodporności organizmu człowieka. W jego obecności nie odczuwa siępieczenia oczu, typowego dla gwałtownej konwekcji. Nie brudzi-jakkominek-ścian i sufitu przypieczonym kurzem, nie wywołuje żadnychruchów powietrza w pomieszczeniu, nie wzbudza kurzu z odchodamiroztoczy, a przez to nie alergizuje domowników. Jestnajprzyjaźniejszym dla człowieka urządzeniem grzewczym, gwarantemzdrowego naturalnego ciepła. Prawdziwy piec kaflowy, wprzeciwieństwie do kominka, nie wywołuje ruchów przegrzanego iwysuszonego powietrza. Przyjazne dla człowieka ciepło emituje wpostaci zdrowego ciepła promieniowania podczerwonego, tożsamego zpromieniowaniem cieplnym Słońca. Dlatego jest ono tak łatwoprzyswajalne przez organizm człowieka i wykorzystywane, tymbardziej, że człowiek wydziela ciepło tak samo w postacipromieniowania, więc przyswojenie sobie tego rodzaju ciepła jestdla niego naturalne. Odczuwamy je głęboko w sobie, podobnie jakpromieniowanie słoneczne. Tego typu penetrujące ciepło-delikatne,błogie i łagodnie rozleniwiające-postrzegane jest jako niezwykleprzyjemne przez każde bez wyjątku stworzenie, nie tylko przezczłowieka. Do rozpalonego kaflowego cielska chętnie tulimy się,przylegamy całym ciałem, chłoniemy energię. Na rozgrzanymkaflowym przypiecku chętnie regenerujemy swoje siły witalne.Prawdziwy piec kaflowy zapewnia przytulną atmosferę, relaksacyjnywypoczynek, swobodę oddychania i smakowity sen. Mówi się nawet, żewytwarza tzw. naturalną klimatyzację piecową. Kto przebywał przezjakiś czas z prawdziwym piecem kaflowym, ten zawsze będzie jużtęsknił za jego aksamitnym ciepłem. Z tego też względu, nietylko budowany jest w salonie, ale też w sypialni, a nawet włazience lub w coraz modniejszych pokojach kąpielowych.Przystosowany jest do postawienia w domach energooszczędnych zrekuperacją. Od kominka jest zdrowszy, wielokrotnie ekonomiczniejszyw użytkowaniu i dużo bardziej higieniczny.

Wybórwzorów kafli i szkliw jest tak ogromny, że piec kaflowy wpasowaćmożna nie tylko do każdego historycznego pomieszczenia, ale obecniejuż także do ultranowoczesnego i minimalistycznego. Nie ma żadnychbarier. Piec kaflowy może być zaprojektowany niekonwencjonalnie,przewrotowo i bardzo śmiało. Zapraszamy do współpracy architektówi dekoratorów wnętrz ze świeżymi nowatorskimi pomysłami.

Prawdziwepiece kaflowe stawiamy na terenie całego kraju i poza granicami.Wykonujemy indywidualne projekty. Posiadamy kafle z 20 kaflarni zcałej Europy. Więcej: 68 3273341, 606756498 i na stronieinternetowej www.salonsobkowiak.pl