Zaloguj się aby szybciej zarządzać swoimi ogłoszeniami. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

Kancelaria Prawna Prywatne

2 miesiące temu Usługi i firmy Oława   108 wyświetleń

200 zł

  • kancelaria-prawna-big-0
Lokalizacja: Oława
Cena: 200 zł

Kancelaria Turek&Wspólnicy Sp. z o.o. świadczy kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę prawną zarówno firm jak i klientów indywidualnych.

Zespół naszych prawników wspierają licencjonowani detektywi oraz  windykatorzy terenowi.

W ramach naszej oferty wskazujemy na następujące obszary specjalizacji:

  1. Prawo cywilne - nasi prawnicy zapewniają reprezentację na każdym etapie postępowania, sporządzamy umowy i opnie prawne.
  2. Prawo upadłościowe w tym upadłość konsumencka. Prowadząc postępowania upadłościowe, pomogliśmy już wielu osobom w powrocie do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
  3. Prawo rodzinne - m. in. sprawy rozwodowe, podziały majątku, sprawy alimentacyjne. Nasi detektywi pomagają w zbieraniu dowodów.
  4. Prawo spadkowe - m. in. długi spadkowe, uchylenie się od skutków złożonego oświadczenia woli odnośnie spadku, rozrządzenia na wypadek śmierci, działy spadku.
  5. Prawo pracy - obsługujemy zarówno pracodawców jak i pracowników.
  6. Prawo administracyjne w tym prawo budowlane - pomagamy we wszelkich czynnościach urzędowych, nasi prawnicyzapewniają reprezentację w postępowaniach zarówno przed NSA jak i WSA.
  7. Prawo handlowe i gospodarcze - pomagamy każdego rodzaju przedsiębiorstwom, doradzamy zarówno w wyborze właściwej formy danego biznesu jak i na każdym etapie jego rozwoju.

Nasze oddziały mieszczą się w Oławie oraz Wrocławiu. Nasi prawnicy reprezentują naszych Klientów na terenie całej Polski.Kontakt:

tel. 538 166 433

e-mail: biuro@twkancelaria.eu

www.twkancelaria.eu