Zaloguj się aby szybciej zarządzać swoimi ogłoszeniami. Kliknij tutaj jeśli nie masz jeszcze konta.

SCHODY RINTAL – W PAŹDZIERNIKU PORĘCZE I BALUSTRADY -20% Firmowe

2 tygodnie temu Usługi i firmy Łódź   36 wyświetleń

1 zł

  • schody-rintal-w-pazdzierniku-porecze-i-balustrady-20-big-0
  • schody-rintal-w-pazdzierniku-porecze-i-balustrady-20-big-1
  • schody-rintal-w-pazdzierniku-porecze-i-balustrady-20-big-2
Lokalizacja: Łódź
Cena: 1 zł Do negocjacji

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; text-align: left; }p.western { font-family: "Liberation Serif", serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Liberation Serif"; font-size: 12pt; }

SchodyRintal to nie tylko stopnie, to również poręcze i balustrady. Ichforma i wygląd stanowią o charakterze wnętrza i sprawiają, żeporuszanie się po nich jest wygodne i bezpieczne. Tylko terazmożecie Państwo zainwestować w nowoczesne schody Rintal zniepowtarzalnymi poręczami i balustradami w okazyjnej cenie. Wpaździerniku obowiązuje wyjątkowa PROMOCJA - PORĘCZE i BALUSTRADY-20%. Od 01.10 do 31.10.2020 r. możecie Państwo skorzystać zezniżki w wysokości 20% na zakup poręczy i balustrad pod warunkiemzakupu schodów z montażem.

Zapraszamydo zapoznania się ze szczegółami promocji, a także ze wzbogaconąo nowe modele schodów ofertą Rintal. Wszystkie informacje dostępnesą na stronie internetowej: www.rintal.pl.

DoradcyRintal są do dyspozycji na terenie całego kraju. Pomiar, projektoraz fotorealistyczna wizualizacja schodów GRATIS!

www.rintal.pl

k.prabucka@rintal.pl

+4858 532 42 55